Online Katalog
Daha yakından tanıyın
Bize Ulaşın
(0 262) 349 22 09
 
 

Hürsoy Green Life 2 Proje Hakkında

Kocaelinin yükselen değeri Kartepe’de , 9084 m² arsa üzerinde kurulacak olan tamamı 3+1 daireden oluşan 64 konut inşaatı projemiz Hürsoy Green Life-2  en kısa zamanda hayata geçiriliyor.


Kartepenin almaya ve yaşamaya değer projesi Hürsoy Green Life-2 konumuyla  size isterseniz şehrin içerisinde isterseniz doğayla içi içe olmanın özgürlüğünü sunuyor.


Her yeni projede müşteri ihtiyaç ve beklentilerini göz önünde bulundurarak çağdaş yaşam alanları geliştiren Hürsoy İnşaat, Hürsoy Green Life-2 ‘de daireleri kullanışlı ve modern ihtiyaca uygun olarak tasarlamıştır.

Sağlıklı bir yaşamın gereği olan her türlü spor imkanını sunan Hürsoy Green Life-2 ‘de çocuklarında  kolayca hareket edeceği güvenli ve eğlenceli oyun alanları tasarlanmıştır.

Doğaya zarar vermeyen tasarruf sağlayan malzemelerin kullanımına ve enerji verimliliğine özen gösterilen  Hürsoy Green Life -2 özel peyzajlı bahçesi,yüzme havuzu, tenis  sahası,hamam,sauna ,seyir tepesi ve  sosyal tesisiyle  günümüz insanının yaşam tarzına uygun konut konsepti ile sizleri bekliyor.

 

 

     

BİZİ TAKİP EDİN
Copyright © Tüm Hakları Saklıdır - Hürsoy İnşaat
Kurumsal
Hakkımızda
Misyon ve Vizyon
Hizmetlerimiz
Kalite Politikamız
 
Konut Projeleri
Atakent 3
Bahçelievler
Atakent 2
Atakent 1
 
Basın Odası
Basında Hürsoy
Reklamlar
Logolar
 
 
Bize Ulaşın
İletişim Bilgileri
Bilgi Talep Formu
Biz Sizi Arayalım