Online Katalog
Daha yakından tanıyın
Bize Ulaşın
(0 262) 349 22 09
 
 

Hürsoy Busıdence Proje Hakkında

Hürsoy İnşaat kendinizi özel hissedeceğiniz konfor dolu projeleri sizlere sunmaya devam ediyor. Konut sektöründe adını sıkça duyuran firmamız 18 konut 11 işyeri projesi ‘Hürsoy Busıdence’ ile iş dünyasında da dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor.

Hürsoy İnşaat , Demokrasi caddesi üzerinde hayat bulacak yeni projesi ‘Hürsoy Busıdence’ ile yatırım ve ofis yaşamına yepyeni ve prestijli bir soluk getiriyor.4054 m2 arsa üzerinde hayata geçirilecek olan Hürsoy Busidence Hürsoy İnşaat güvencesi ve her detayı düşünülmüş benzersiz mimarisi ile hayatınıza ve sosyal yaşamınıza yeni sayfa açıyor.

Kurumsal firma ve yatırımcıların ilgi odağı olacağı Hürsoy Busidence Kartepede Kent merkezinde ticari açıdan gelişen bir bölgede ve ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alıyor. Ayrıca modern fonksiyonel ve estetik mimarisiyle bölgeye kentsel anlamda değer katıyor.

Stresli ve yoğun iş gününüzün ardından spordan sanata ,çocuk oyun alanlarından yüzme havuzuna, herşeyin en ince ayrıntısına kadar düşünülüp hayata geçirildiği Hürsoy Busıdence projesinde konut veya işyeri tercihinde bulunarak sizlerde yerinizi alın.

     

BİZİ TAKİP EDİN
Copyright © Tüm Hakları Saklıdır - Hürsoy İnşaat
Kurumsal
Hakkımızda
Misyon ve Vizyon
Hizmetlerimiz
Kalite Politikamız
 
Konut Projeleri
Atakent 3
Bahçelievler
Atakent 2
Atakent 1
 
Basın Odası
Basında Hürsoy
Reklamlar
Logolar
 
 
Bize Ulaşın
İletişim Bilgileri
Bilgi Talep Formu
Biz Sizi Arayalım